Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події
Сторінки:     1
12.07.2005. ОДЕСА. Розпочався архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Одеської єпархії
Блаженніший Митрополит Володимир прибув до Одеської єпархії вчора, 11 липня. Перший день перебування глави Української Православної Церкви в Одесі виявився досить насиченим. Зранку Митрополит Володимир у супроводі правлячого архієрея митрополита Агафангела відвідав храм в ім’я святої мучениці Татіани, розташований при Національній юридичній академії, де ознайомився з ходом будівельних робіт. Потім Предстоятель УПЦ у супроводі владики Агафангела прибув у головну святиню півдня України - нещодавно відроджений Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Потім Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі святительським словом, у якому, зокрема, підкреслив: “Для мене велика честь бути тут у цьому храмі напередодні великого свята Касперівської ікони Божої Матері. Я радий, що сьогодні ввечері й завтра ранком буду молитися перед цим дивовижним образом. І я сподіваюся, що Покров Пресвятої Богородиці оберігатиме Одесу від усіх скорбот. Я бажаю одеситам миру, спокою у наш непростий час. І нехай благословення Господнє перебуває на вас”.

Митрополит Агафангел від імені духовенства Одеської єпархії і всіх віруючих сердечно подякував Блаженнішому Владиці за його приїзд і постійну турботу про справи й потреби одеситів, а також нагадав, що для Митрополита Володимира Одеса - особливе місто. Тут майбутній глава Української Православної Церкви вчився в семінарії, тут був пострижений у ченці і став єпископом.

Після цього Предстоятель УПЦ оглянув каплицю, спеціально споруджену для перебування в ній ікони Божої Матері «Всецариця». Нагадаємо, що цей образ був написаний на Святій Горі Афон і відвідав минулого року більшість областей України. Численні зцілення стражденних - яскраве свідчення чудес, що їх явила Пресвята Богородиця через цей чудовий образ.

Також цього дня Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Іверський одеський чоловічий монастир. На монастирській площі перед каплицею з образом Іверської ікони Божої Матері, також написаної на Святій Горі Афон, Предстоятеля Церкви зустрічали намісник монастиря архімандрит Диодор з братією.

Увечері напередодні свята Касперовської ікони Божої Матері, у Свято-Успенському одеському кафедральному соборі Предстоятель УПЦ очолив святкове Всенічне бдіння.

Прес-служба Одеської єпархії

Сторінки:     1
Сьогодні 29/06-2022

Пошук у новинах

< Июль 2005 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31             
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine