Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події
Сторінки:     1
28.07.2005. КИЇВ. Архієреї, священики та вірні чада нашої Церкви привітали Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем тезоімеництва
У день пам’яті хрестителя Русі святого рівноапостольного великого князя Володимира Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив святкову Божественну Літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври. Предстоятелю співслужили архієреї майже з усіх єпархій Української Православної Церкви та гості з Росії: архієпископ Уральський і Гурьївський Антоній, архієпископ Чикметський і Акмолинський Єлевферій та архієпископ Красноярський і Єнісейський Антоній. По завершенню Літургії Блаженнішого Митрополита Володимира від з Днем Тезоімеництва від імені Священного Синоду привітав Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. Після від Успенського собору на територію Дальніх печер пройшов багатолюдний хресний хід з мощами святого князя Володимира, привезеними нещодавно з міста Ростова-на-Дону. На площі Дальніх печер був звершений молебень до святого рівноапостольного князя перед його святими мощами, після чого всі бажаючі мали змогу прикластись до святині.
До речі, цього року виповнюється 990 років з дня упокоєння Хрестителя і Просвітителя Русі святого рівноапостольного великого князя Володимира. Він не тільки охрестив Київську Русь, але і доклав багато зусиль у справі розвитку науки і мистецтва.

Сторінки:     1
Сьогодні 29/06-2022

Пошук у новинах

< Июль 2005 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31             
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine