Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події
Сторінки:     1
24.09.2005. ЧЕРКАСИ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив храм у новому монастирі
Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир з архіпастирським візитом відвідав Черкаську єпархію. Головною метою поїздки було освячення новозбудованого храму на честь ікони Божої Матері “Ігуменя гори Афонської” в однойменному монастирі, що організовується в селі Роги Маньківського району Черкаської області.

Після освячення Блаженніший Митрополит Володимир у співслужінні керуючого Черкаською єпархією архієпископа Черкаського і Канівського Софронія та духовенства єпархії звершив Божественну літургію в центральному Іоанно-Богословському храмі обителі. В Урочистостях з нагоди освячення також взяли участь губернатор Черкаської області Олександр Черевко, представники місцевої влади, меценати монастиря та численні паломники. Свято було посилено тим, що Блаженніший Владика привіз із собою для поклоніння частичку мощей Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира. По завершенні богослужіння кожен із богомольців мав можливість прикластися до його святих мощей та отримати від Прредстоятеля іконку святого.

Обитель на честь ікони Божої Матері “Ігуменя гори Афонської” – наймолодша в Україні. Її було організовано на базі сільського храму за ініціативи місцевих жителів та за підтримки меценатів-жертводавців. Щойно було завершено зведення братського корпусу.
Вітаючи присутніх з визначною подією, Митрополит Володимир побажав усім сил та терпіння у подальших трудах по облаштуванню цього святого місця.

Сергій Баршай, спеціально для сайту УПЦ з Черкас

Сторінки:     1
Сьогодні 24/09-2020

Пошук у новинах

< Сентябрь 2005 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30   
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine