Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події
Сторінки:     1
29.09.2005. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрівся з делегацією Євангелічно-лютеранської церкви з Баварії (Німеччина)
Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир у своїй резиденції у Києво-Печерській Лаврі прийняв делегацію Євангелічно-лютеранської церкви з Баварії (Німеччина) на чолі з її головою Єпископом Євангельських лютеран землі Баварія (Німеччина) д-ром Йоханесом Фрідріхом. Під час зустрічі Блаженніший владика розповів гостям про релігійну ситуацію в нашій країні, зокрема про нинішній стан справ в українському Православ’ї.

Від імені гостей єпископ Йоханес висловив глибоку подяку Його Блаженству за гостинність та увагу, яку побачили німецькі гості в стінах Києво-Печерської обителі. Глава баварських лютеран висловив задоволення від зустрічі з главою православних українців, завдяки якій можна буде в подальшому поглибити зв’язки між православними християнами України та християнами Німеччини. У ході зустрічі єпископ Йоханес Фрідріх представив Митрополиту Володимиру нового єпископа, який найближчим часом очолить українських лютеран.

На молитовну пам’ять гості з Німеччини подарували Блаженнішому владиці металевий карбований хрест, виготовлений баварськими майстрами. Про відвідини колиски українського Православ’я гостям нагадуватимуть книги-альбоми, які вони отримали на згадку від Предстоятеля УПЦ.

Від імені гостей єпископ Йоханес побажав вірним Української Православної Церкви сил та терпіння на шляху до віднайдення можливостей об’єднання православних в Україні.

Сторінки:     1
Сьогодні 24/09-2020

Пошук у новинах

< Сентябрь 2005 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30   
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine