Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події24.06.2005. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Випускники-прикордонники отримали благословення Церкви на служіння державі і народу України
На запрошення ректора Національної академії прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького генерал-майора В. Райко, архієпископ Хмельницький і Шепетівський Антоній взяв участь у традиційних урочистостях на площі Незалежності, присвячених черговому випуску молодих офіцерів-прикордонників. У вітальному слові архіпастир зазначив: “З часів святого князя Володимира–Хрестителя Русі руські дружини йшли у бій під стягом із зображенням Спаса Нерукотворного, сповідаючи тим самим свою віру. В усі часи дуже було важливо, щоб воїн був людиною, осяяною світлом правди Христової, людиною віруючою і високоморальною та кришталево чистою. Віра була і є найважливішим складником, що внутрішньо укріпляє воїна.
Я закликаю благословення на усіх вас, дорогі випускники, молоді офіцери – захисники наших вітчизняних кордонів. Церква й армія допомагали нашому народу духовно усвідомлювати свій громадянський обов’язок в усі історичні епохи у минулому, нам у гармонії стосунків належить будувати нашу Державу й у майбутньому!”
Після вручення випускникам дипломів священики Хмельницької єпархії — протоієрей Віталій Скиба та протоієрей Олександр Дацюк — окропили випускників та усіх присутніх свяченою водою.
Прес-служба Хмельницької єпархії
Сьогодні 25/09-2020

Пошук у новинах

< 2020 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine