Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події24.06.2005. ДНІПРОПЕТРОВСЬК. До дня медичного працівника митрополит Іриней нагородив кращі колективи міських лікарень благословенними грамотами
17 червня, у п’ятницю, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, на запрошення організаційного комітету міськвиконкому, був присутній на урочистих зборах, присвячених Дню медичного працівника. У малій сесійній залі міськвиконкому з нагоди свята зібралися представники медичної еліти – головні лікарі обласних і міських клінік, дитячих лікарень, пологових будинків, представники нетрадиційної медицини, доктори, професори й усі, хто пов’язує своє життя з цією важкою й життєво необхідною професією.
Святковий захід відкрив мер міста Іван Іванович Куличенко. Він привітав медиків з їхнім професійним днем і побажав міцного здоров’я і подальшої самовідданості у складній справі лікування людей. Найкращі представники медичної сфери міста з рук мера одержали відзнаки й коштовні подарунки.
Продовжив поздоровлення лікарів з професійним святом митрополит Іриней. Владика побажав людям у білих халатах багатьох літ життя, вірності своїй справі, до якого були покликані волею Всевишнього, терпіння в цьому нелегкому подвигу, невичерпній любові до ближнього. Митрополит Іриней також подякував керівникам клінік за організацію на території лікарень храмів і молитовних куточків і висловив надію, що медицина й надалі буде співпрацювати із Православною Церквою у справі оздоровлення і спасіння людей. До Дня медичного працівника і з нагоди великого свята Трійці у благословення за старанну працю на славу Святої Православної Церкви, рідної Батьківщини і її народу владика вручив лікарям благословенні архієрейські грамоти й закликав на всіх щедре Боже благословення.
Наприкінці святкових зборів відбувся концерт.
Прес-служба Дніпропетровської єпархії
Сьогодні 25/09-2020

Пошук у новинах

< 2020 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine