Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події24.06.2005. ДНІПРОПЕТРОВСЬК. Керівництво міста й області, духовенство і тисячі віруючих відсвяткували престольне свято в кафедральному соборі міста
19 червня, у день свята Святої Трійці, головний храм міста – Свято-Троїцький кафедральний собор святкував своє престольне торжество. На запрошення настоятеля протоієрея Володимира Аксютина урочисте богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, який у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Валентина Цешковського і соборного духовенства звершив Божественну літургію. Незважаючи на зливу, багато віруючих прийшло цього дня під склепіння величного собору, аби піднести свої молитви й розділити радість великого свята. Не залишилися байдужими і керівники міста й області. Поздоровити архіпастиря, священнослужителів і всіх віруючих у день престольного торжества приїхав мер міста Іван Куличенко зі своїми найближчими помічниками, перший заступник голови обласної ради Галина Шпилька, керівники Запорізького козацького війська і завідувач відділу у справах релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Забигайло. Посадовці теплими словами привітали усіх з великим християнським святом.
Після богослужіння владика подякував духівництву й парафіянам за спільні молитви і побажав возгрівати у собі дари Святого Духа, дані всьому людству в цей день. Святкування завершилося передзвоном й урочистим многоліттям.
Прес-служба Дніпропетровської єпархії
Сьогодні 25/09-2020

Пошук у новинах

< 2020 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine