Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події01.07.2005. ДНІПРОПЕТРОВСЬК. Митрополит Іриней привітав митників з професійним святом
25 червня митрополит Іриней на запрошення керівника Дніпропетровської митниці Олександра Сергійовича Більчука взяв участь в урочистих зборах, присвячених Дню митної служби України. Святкова церемонія і концертна програма проходили в Палаці студентів Дніпропетровського національного університету. Цього дня святкове торжество було подвоєно ще однією історично важливою подією: колишня Дніпровська регіональна митниця одержала, а точніше відродила свій старий статус і тепер носить назву Дніпропетровська митниця.
Вітальним словом урочисті збори відкрив керівник Дніпропетровської митниці Олександр Більчук, який привітав своїх колег з професійним святом. За зразкове виконання службових обов’язків митникам, які особливо відрізнилися, вручили пам’ятні нагрудні відзнаки, нові звання, похвальні грамоти, премії і цінні подарунки.
Митрополит Іриней приєднався до поздоровлень керівника митниці і сердечно привітав усіх присутніх з 14-річчям митної служби і побажав співробітникам митниці терпіння, пильності, гострого чуття і допомоги Божої у нелегкій і важливій роботі. Ще Владика побажав бути вірними і чесними своїй професії, що послужить на славу митній службі і охоронить нашу Вітчизну від посягань на народне і історичне надбання. Дніпропетровський архіпастир також привітав з відродженням Дніпропетровської митниці і на згадку про цей історичний момент в дар колективу митників вручив ікону Воскресіння Христового.
Цього дня митників також привітали начальник податкової адміністрації Василь Михайлович Андрухін, ректорат Академії податкової служби і співробітники обласного управління МВС.
Після офіційної церемонії гостям були вручені символічні подарунки і продемонстрований документальний фільм про історію створення і сучасного життя митної служби в нашій області. Святкування завершилося святковим концертом.
Прес-служба Дніпропетровської єпархії
Сьогодні 22/09-2021

Пошук у новинах

< 2021 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine