Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події05.07.2005. КРИМ. Завершив свою роботу практичний семінар „Розвиток сіціального служіння Української Православної Церкви в регіонах”
З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Відділ благодійності та соціального служіння при Священному Синоді УПЦ розпочав втілення у життя програми по зміцненню потенціалу церковної соціальної роботи в регіонах. В рамках програми в місті Алупка пройшла робоча зустріч керівників єпархіальних благодійних відділів. Організатори заходу поставили собі за мету оцінити можливості, проблеми і потреби церковних організацій, що займаються соціальним служінням в регіонах.
Для об’єктивності оцінки потенціалу вищезгаданих організацій співробітники соціального відділу провели анкетування єпархій Української Православної Церкви, таким чином, проаналізувавши ініціативи, які виявляються зацікавленими особами в регіонах.
У найбільш розвинутих єпархіях буде зміцнена технічна база єпархіальних відділів благодійності, а також підготовлений координатор проектів, персонал і волонтери.
Семінар спрямований на те, щоб зміцнити потенціал тих соціальних ініціатив, які сьогодні виявляються в окремих регіонах.
Докладніше читайте на сайті "Православіє в Україні"
Сьогодні 10/07-2020

Пошук у новинах

< 2020 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine