Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події07.07.2005. КИЇВ. Керівники Державного департаменту з питань виконання покарань сприятимуть православним священикам у справі відродження духовності серед ув’язнених
У конференц-залі Державного департаменту з питань виконання покарань цими днями пройшов науково-практичний семінар, присвячений актуальним проблемам співпраці виправних установ з органами державної влади та суспільством у реалізації освітніх програм у колоніях для неповнолітніх. Українську Православну Церкву, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, представляв голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями архієпископ Львівський і Галицький Августин. Юристи, правоохоронці, педагоги та священнослужителі дійшли одностайної думки про те, що сьогодні до справи перевиховання молоді, яка стала на злочинний шлях, треба залучати православних священнослужителів. Велика кількість хлопців, які відбувають покарання за тяжкі злочини, відчувають гостру потребу в реабілітації та духовній опіці.
З доповіддю про духовну та благодійну опіку, яку здійснює Українська Православна Церква над засудженими, виступив архієпископ Львівський і Галицький Августин.
«Духовні знання, якщо вони подаються живо та зрозуміло, здатні реабілітувати людину, незалежно від тяжкості злочину, який вона скоїла, - зазначив архієпископ Августин. – Раніше боялися пускати священиків до в’язниці, адже вони нібито могли зруйнувати психологічне здоров’я людини. Але ж траплялися випадки, коли завдяки бесідам зі священиком віч-на-віч людина змінювалася. Багато хто завдяки священикам, виходячи з в’язниці, ставали соціально корисними людьми, створювали родини, виховували дітей. Сьогодні багато людей, у яких за плечима кримінальне минуле та ув’язнення, допомагають нам у справі реабілітації. Дякувати Богові, наразі вже не стоїть питання про те, що священник може нашкодити ув’язненому чи порушити дисципліну в виправній установі. Саме життя переконало суспільство у тому, що тільки враховуючи духовний фактор, ми можемо вдосконалити нашу пенетеціарну систему».
Насамкінець архієпископ Августин розповів про свої регулярні відвідування місць позбавлення волі, окреслив коло питань, з якими до нього звертаються засудженні, а також наголосив на тому, що сьогодні конче необхідно, щоб при кожній колонії чи в’язниці була православна каплиця або храм. Керівники Державного департаменту з питань виконання покарань та співробітники виправних установ України, у свою чергу, пообіцяли, що усіляко сприятимуть православним священикам у справі відродження духовності серед засуджених.
Результатом цієї робочої зустрічі стала також домовленість про співпрацю Української Православної Церкви з Комітетом по сприянню захисту прав дитини.
Сьогодні 22/09-2021

Пошук у новинах

< 2021 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine