Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події12.07.2005. ОДЕСА. Розпочався архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Володимира до Одеської єпархії
Блаженніший Митрополит Володимир прибув до Одеської єпархії вчора, 11 липня. Перший день перебування глави Української Православної Церкви в Одесі виявився досить насиченим. Зранку Митрополит Володимир у супроводі правлячого архієрея митрополита Агафангела відвідав храм в ім’я святої мучениці Татіани, розташований при Національній юридичній академії, де ознайомився з ходом будівельних робіт. Потім Предстоятель УПЦ у супроводі владики Агафангела прибув у головну святиню півдня України - нещодавно відроджений Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Потім Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі святительським словом, у якому, зокрема, підкреслив: “Для мене велика честь бути тут у цьому храмі напередодні великого свята Касперівської ікони Божої Матері. Я радий, що сьогодні ввечері й завтра ранком буду молитися перед цим дивовижним образом. І я сподіваюся, що Покров Пресвятої Богородиці оберігатиме Одесу від усіх скорбот. Я бажаю одеситам миру, спокою у наш непростий час. І нехай благословення Господнє перебуває на вас”.

Митрополит Агафангел від імені духовенства Одеської єпархії і всіх віруючих сердечно подякував Блаженнішому Владиці за його приїзд і постійну турботу про справи й потреби одеситів, а також нагадав, що для Митрополита Володимира Одеса - особливе місто. Тут майбутній глава Української Православної Церкви вчився в семінарії, тут був пострижений у ченці і став єпископом.

Після цього Предстоятель УПЦ оглянув каплицю, спеціально споруджену для перебування в ній ікони Божої Матері «Всецариця». Нагадаємо, що цей образ був написаний на Святій Горі Афон і відвідав минулого року більшість областей України. Численні зцілення стражденних - яскраве свідчення чудес, що їх явила Пресвята Богородиця через цей чудовий образ.

Також цього дня Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Свято-Іверський одеський чоловічий монастир. На монастирській площі перед каплицею з образом Іверської ікони Божої Матері, також написаної на Святій Горі Афон, Предстоятеля Церкви зустрічали намісник монастиря архімандрит Диодор з братією.

Увечері напередодні свята Касперовської ікони Божої Матері, у Свято-Успенському одеському кафедральному соборі Предстоятель УПЦ очолив святкове Всенічне бдіння.

Прес-служба Одеської єпархії
Сьогодні 06/06-2020

Пошук у новинах

< 2020 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine