Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події15.07.2005. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. Єпископ Феодор наголосив на неприпустимості втручання місцевої влади у внутрішньоцерковні справи
14 липня відбулася зустріч губернатора Хмельницької області І. В. Гладуняка з керівниками традиційних християнських конфесій Хмельницької області. Українську Православну Церкву представляли архієпископ Хмельницький і Шепетівський Антоній і єпископ Кам’янець-Подільський і Городокський Феодор. Під час зустрічі піднімалися питання про співпрацю Церкви і держави у справі духовного виховання молодого покоління; також оговорювалися перспективи введення в навчальні програми загальноосвітніх шкіл регіону предмету «Християнська етика в українській культурі» та інші актуальні питання церковно-державних взаємовідносин. Під час круглого столу говорилося про порушення прав віруючих в деяких районах області.

Єпископ Кам’янець-Подільський і Городокський Феодор вказав на конкретні приклади порушень, зокрема в Чемеровецькому районі, наголосивши на недопустимість втручання місцевої влади в церковні справи. Також він зазначив, що однією з найважливіших причин виникнення конфліктів є відсутність статусу юридичної особи Церкви, на чому неодноразово наголошував Блаженніший Митрополит Володимир. Насамкінець, учасники круглого столу говорили про оренду Церквою земельних ділянок і приміщень, а також дійшли одностайної думки про необхідність створення нового виконавчого органу реєстрації релігійних громад.
Сьогодні 29/06-2022

Пошук у новинах

< 2022 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine