Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події26.07.2005. КИЇВ. Діяльність Української Православної Церкви на ниві попередження торгівлі людьми має добрі плоди
Представники Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ і співробітники правоохоронних органів Японії провели круглий стіл «Програми Української Православної Церкви для попередження торгівлі людьми».
На початку зустрічі Голова Синодального благодійного відділу УПЦ протодиякон Сергій Косовський розповів японським гостям про діяльність священослужителів ни ниві попередження торгівлі людьми та реабілітації потерпілих.
«Українська Православна Церква, за допомогою програм, які втілює в життя Синодальний відділ благодійності та соціального служіння, працює у сфері попередження торгівлі людьми з 2004 року, — зазначив він. — За підтримки міжнародної неурядової організації «Ла Страда-Україна» реалізується програма надання тимчасового житла жінкам, які повертаються на Україну. Дві церковні гостиниці приймають на тимчасове проживання (1-2 дні) постраждалих. Центрами для реабілітації потерпілих у Києві та Одесі духовно опікуються місцеві священослужителі».
Доречі, з липня 2005 Синодальний відділ благодійності та соціального служіння УПЦ спільно з Міжнародною організацією по міграції розпочав реалізацію пілотного проекту попередження трафіккінгу. Найближчим часом побачить світ посібник для священослужиетлів, у якому будуть викладені засоби надання психологічної, духовної та реабілітаційної підтримки потерпілим жінкам. Також планується провести два семінари для священиків у Львівській і Кримській єпархіях з розкриття проблем, пов’язаних з торгівлею людьми.
Заступник голови Депатраменту глобальних проблем Міністерства закордонних справ Японії пан Сумі Шигекі високо оцінив соціальну роботу Української Православної Церкви та наголосив на необхідності більш систематичного проведення подібних зустрічей, адже вони дозволяють обмінюватися цінним досвідом і спільними зусиллями допомагати людям.
«З людиною, яка стала об’єктом купівлі-продажу, дуже важко розмовляти, адже вона усього боїться, — зазначив пан Шигекі. — Довгий час вона не може повірити в те, що не всі навколо вороги. Тут не достатньо просто поцікавитися станом здоров’я та поспівчувати. Найважливіше у такій ситуації — заспокоїти, посіяти в серце думку, що на цьому життя не закінчується, що вона обов’язково повернеться в свою родину, де її з радістю приймуть. Не треба казати, як нам шкода цю людину, аби зайвий раз не нагадувати про те, що сталося. Одним словом, для того, щоб реабілітувати постраждалого від тогрівлі людьми, поряд із ним треба просто жити. У цій справі ми велику надію покладаємо на православних священослужителів».
Насамкінець сторони домовилися про те, що спільними зусиллями допоможуть зацікавленим священослужителям відкрити у себе на приходах реабілітаційні центри для постраждалих жінок.

Підготував Олександр Андрущенко
Сьогодні 10/08-2022

Пошук у новинах

< 2022 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine