Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події10.08.2005. КИЇВ-РІВНЕ. Блаженніший Митрополит Володимир привітав настоятельку Свято-Троїцького жіночого монастиря з 80-річним ювілеєм
Урочистості з нагоди Дня народження настоятельки Свято-Троїцького жіночого монастиря ігумені Наталії (Ільчук), яка цього року відзначила 80-річний ювілей, 9 серпня очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

У Свято-Троїцькому храмі монастиря була відслужена Божественна літургія, яку очолив Блаженніший Владика. Предстоятелю співслужили численні архієреї Української, а також Руської Православної Церков, серед яких зокрема були: митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, архієпископ Тверський і Кашинський Віктор, архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Львівський і Галицький Августин, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Симеон, архієпископ Вишгородський Павел, єпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем, єпископ Васильківський Пантелеімон тощо. Також привітати настоятельку приїхало численне духовенство єпархії, настоятелі і настоятельки інших монастирів України та паломники.

Наприкінці Богослужіння був звершений подячний святковий молебень, по закінченню якого Блаженніший Митрополит Володимир сердечно привітав ігуменю Наталію з ювілеєм і подарував ікону великомученика і цілителя Пантелеймона. Владика Павел зачитав грамоту про нагородження ігумені Наталії орденом святого Нестора Літописця І ступ., після чого Предстоятель вручив орден ювілярці.

Підготував Володимир Плисюк
Сьогодні 03/12-2021

Пошук у новинах

< 2021 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine