Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події25.08.2005. ЄРУСАЛИМ-КИЇВ. Архієпископ Августин першим серед православних ієрархів привітав Блаженнішого Патріарха Святого града Єрусалима і всієї Палестини Феофіла з обранням
22 серпня 2005 року Священний Синод Єрусалимської Православної Церкви одноголосно обрав Предстоятелем Блаженнішого Феофіла, Патріарха Святого града Єрусалима і всієї Палестини. Цього ж дня архієпископ Львівський і Галицький Августин, який перебуває у складі паломницької групи на Святій Землі, першим серед православних ієрархів привітав новообраного Патріарха.

23 серпня архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав Єрусалимську Патріархію, де його прийняв Блаженніший Феофіл, Патріарх Святого града Єрусалима і всієї Палестини, з Священним Синодом Єрусалимської Православної Церкви. У ході бесіди владики обмінялися думками про церковне життя у вселенському Православ’ї та, зокрема, щодо релігійної ситуації в Україні. Блаженніший Патріарх Феофіл зазначив, що він знає про проблеми релігійного життя в Україні та співпереживає і молиться за швидке подолання церковного розколу. Він також сказав, що Єрусалимська Православна Церква уважно ставиться до священнослужителів, які звершують паломництво до Святої Землі, та допускає до співслужіння тільки ієрархів та кліриків канонічної Православної Церкви.

Новообраний Патріарх також передав вітання і добрі молитовні побажання успіхів і допомоги Божої у первосвятительському служінні Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру, та висловив сподівання, що незабаром матиме радість приймати Предстоятеля Української Православної Церкви у Святому граді Єрусалимі.
Прес-служба Львівської єпархії
Сьогодні 03/12-2021

Пошук у новинах

< 2021 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine