Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події05.07.2006. КИЇВ-МОСКВА. Блаженніший Митрополит Володимир представляв Україну на Всесвітньому саміті релігійних лідерів
На форумі зібралися більш ніж 100 релігійних діячів: Предстоятелі та ієрархи Помісних Православних Церков, керівники й представники традиційних християнських конфесій, а також делегати мусульманських, юдейських, буддійських та інших громад із різних країн світу. Україну на Всесвітньому форумі у вівторок, 4 липня, представляв Предстоятель нашої Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

Пройшов Всесвітній саміт релігійних лідерів напередодні зустрічі керівників провідних країн світу, яка відбудеться в Санкт-Петербурзі найближчим часом. Учасники форуму були одностайними в надії, що позиція релігійних лідерів буде донесена не лише до наших віруючих, але й до керівників держав «Великої вісімки», а також інших країн світу.

Теми, представлені до обговорення на саміті, були досить таки різноманітними. Роль віри й релігії в сучасному суспільстві; захист і утвердження духовних і моральних цінностей, відповідальність релігій за це; шляхи боротьби з тероризмом й екстремізмом; духовна освіта і необхідність морального виховання молоді; законність, свобода, права людини; повага до релігійних почуттів і того, що вважається священним в релігійній традиції; мораль в економіці; допомога знедоленим; роль засобів масової інформації у висвітленні життя релігійних громад; ресурси планети та екологічна відповідальність; епідемії інфекційних захворювань і наркоманія; згубний вплив від розповсюдження зброї масового знищення; діалог і партнерство цивілізацій тощо.

На ці та інші теми глави й представники традиційних християнських конфесій прочитали доповіді; багато що ставало приводом для дискусії. До речі, за підсумками форуму планується прийняти звернення до віруючих людей, перших осіб різних країн та суспільства в цілому. Але у першу чергу цей документ буде доведено до відому учасників зустрічі «Великої вісімки» у Санкт-Петербурзі.
Сьогодні 02/10-2022

Пошук у новинах

< 2022 >
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine