Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події






Пiдроздiли:  Покійні архієреї |  Архієреї на спочинку | 
Єпископат

Єпископат

ВОЛОДИМИР Архієпископ Почаївський
У миру - Віорел Лазарович Мороз
Народився 15.08.1959. Тезоіменитство 28 липня
Хіротонія 03.12.2000.
На кафедрі з 2000.
    
ПАНТЕЛЕІМОН Єпископ Шаргородський
Вікарій Вінницької єпархії
У миру - Віктор Романович Бащук
Народився 14.01.1961. Тезоіменитство - 9 серпня
Хіротонія - 24.12.2000.
На кафедрі з 10.11.2005.
    
ФИЛИП Архієпископ Полтавський і Кременчуцький
Голова Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ
У миру - Роман Альбертович Осадченко
Народився 02.07.1956. Тезоіменитство - 22 січня
Хіротонія - 30.12.2001.
На кафедрі - з 01.10.2001.
    
ЛУКА Єпископ Васильківський
Вікарій Київської Митрополії
У миру - Андрій В’ячеславович Коваленко
Народився 11.07.1971. Тезоіменитство - 11 червня.
Хіротонія - 13.11.2005.
На кафедрі - 13.11.2005.
    
АРСЕНІЙ Єпископ Святогірський
Вікарій Горлівської єпархії
У миру - Ігор Федорович Яковенко.
Народився 21.06.1968. Тезоіменитство 21 травня.
Хіротонія - 05.12.2005.
На кафедрі - з 05.12.2005.
    

1 2 3 4

 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine