Проповідь Предстоятеля
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події


Проповідь Предстоятеля

Проповідь Предстоятеля

Блаженніший Митрополит Володимир. Проповідь в Прощену неділю
Великий пост, в період якого ми вступаємо, є час покаяння і наближення до нашої земної і небесної Пасхи — нашого позбавлення, до Царства Небесного. Час Великого посту — це час покаяння і очищення. Без покаяння немає очищення, а без очищення немає спасіння. Покаянням, виправдався митар, пробачено грішницю, покаяння відкрило розсудливому розбійнику райські двері, покаянням апостола Петра, що відрікся, було пробачено і відновлено в апостольській гідності.
Істинному покаянню передує, по вченню Церкви, одна необхідна умова — прощення образ і примирення. Всі ми живемо в суспільстві, разом трудимося і разом звершуємо наш життєвий шлях.
    
Блаженніший Митрополит Володимир. Проповідь в неділю про Страшний суд
Проблема эсхатології, тобто вчення про грядущі долі світу і людства, займає велике місце у віровченні Православної Церкви. Плани майбутнього були накреслені в Божому домобудівництві до самого кінця віків. І якщо наука сьогодні говорить про неминучість кінця нашої планети, то християнство, зокрема Православна Церква, підтверджуючи це, одночасно свідчить нам не тільки про фізичний кінець світу, але і про друге пришестя Господа, воскресіння мертвих і про початок Царства слави і вічного життя.
    
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Дар синовства
В історії блудного сина кожний грішник може і повинен побачити себе, свою долю, свої помилки і разом з тим можливість повернення. Кожний може і повинен відчути, наскільки благодатно і радісно перебувати в домі батька, користуватися батьківською любов'ю, і наскільки боляче буває, коли ми відступаємо від батьківських заповітів, живемо самодовільно, гріховно, можна сказати, даремно.
    
Блаженніший Митрополит ВОЛОДИМИР. Благовіщення Пресвятої Богородиці
Історія вшанування Пресвятої Діви Марії починається з моменту явлення до Неї посланого від Бога в місто Назарет Архангела Гавриїла, який, ввійшовши в Її будинок, звернувся до Неї з вітанням, яке висловлює шанобливу повагу: "Радуйся, Благодатна" (Лк. 1, 28).
    
Блаженніший МитрополитВОЛОДИМИР. Покаяння та сповідь
Сповідь - це не просто бесіда про свої недоліки, сумніви, це не повідомлення священику про себе. Ми перебуваємо в гріху. Такий стан інакше не назвеш, як тяжкою недугою. Але проти сильної недуги повинен бути й сильний засіб. Цей засіб полягає в Таїнстві Покаяння, тобто в Таїнстві, в якому Господь прощає беззаконній людині її гріхи.
    
Проповідь Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України ВОЛОДИМИРА. Страсті Христові
Свята Церква закликає нас у цей тиждень залишити все суєтне і мирське і піти за нашим Спасителем, запитуючи себе: що вимагається від мене для того, щоб смерть Спасителя не залишалася для мене марною; що я повинен робити, щоб дійсно брати участь у спасінні, яке здобув Господь на Голгофі для усього світу?
    
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України ВОЛОДИМИР. Проповідь у Неділю Хрестопоклонну
Хрест - знаряддя ганьби - став знаряддям спасительної сили і святості.
    
Блаженнейший Митрополит ВЛАДИМИР. Проповедь за вечерней перед чином Прощения
Святое Евангелие предлагает нам, вступающим в период поста, взять с собой мир и любовь.
    
Блаженніший Митрополит ВОЛОДИМИР. Проповідь в день святого рівноапостольного князя Володимира:
Ублажаючи просвітителя і хрестителя Русі, постійного заступника перед Богом і нашого молитвеника рівноапостольного великого князя Володимира, будемо, братія і сестри, зберігати віру православну і будувати життя своє відповідно до Євангелія.
    
Блаженнейший Митрополит ВЛАДИМИР. Проповедь в день Пятидесятницы
Каждый из нас носит в себе образ Святой Троицы.
    
Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины ВЛАДИМИР. Проповедь на Святую Пасху
Воскресение Христово не может рассматриваться в отрыве от крестных страданий Христа Спасителя.
    

1 2 3 4 5 6

 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine