Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події


Українська Православна Церква / Ukrainian Orthodox Church / Украинская Православная Церковь Питання і відповіді (FAQ)[ Поставте запитання ]


Розділ: Зміст -> Богослуження, обряди і традиції -> Поминання живих

Питання
·  Добрий день, скажіть будь-ласка, як подати на молитву за померлих і живих родичів (греко-католиків)? Якщо цього робити не можна то як за них молитися?
·  Можно ли заказывать сорокоуст о здравии человеку не являющемуся родственником. Необходимо ли в день заказа сорокоуст стоять службу или определенное время находится в церкви?

 Відповідь
 
Добрий день, скажіть будь-ласка, як подати на молитву за померлих і живих родичів (греко-католиків)? Якщо цього робити не можна то як за них молитися?

За греко-католиків, живих чи спочилих, Ви можете молитися келейно, приватною молитвою. У церкві за Літургією можна поминати тільки православних, тобто тих, хто може причащатися за православною Божественою літургією.
Повернутися в початок


Можно ли заказывать сорокоуст о здравии человеку не являющемуся родственником. Необходимо ли в день заказа сорокоуст стоять службу или определенное время находится в церкви?

Блаженнейший Митрополит Владимир: Молится можно о здравии любого человека. Подавать в Церковь на молитву можно о здравии любого крещенного в Православии человека (без разделения на родственников и знакомых). При этом, если есть возможность, необходимо помолится и за богослужением вместе с Церковью о вашем прошении. Если такой возможности нет, Церковь все равно будет молится о здравии человека, чье имя было подано вами на сорокоуст.
Повернутися в початок

 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine