Засідання Священного Синоду від 26 липня 2004 року
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події


    Засідання Священного Синоду від 26 липня 2004 року

ПРЕС-РЕЛІЗ
від 26 липня 2004 року

26 липня 2004 року у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головування Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.
Священний Синод УПЦзвернувся до духовенства та мирян у зв’язку з майбутніми виборами Президента України.
Священний Синод УПЦ, заслухавши рапорт Преосвященного Филипа, єпископа Полтавського і Кременчуцького, Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства УПЦ, з метою допомоги в організації православної освіти, викладання основ православ’я в системі загальної, спеціальної та вищої освіти, ухвалив вважати за доцільне впровадження в єпархіях УПЦ посад помічників благочинних по релігійній освіті з числа благочестивих мирян.
Священний Синод УПЦ розглянув звернення Преосвященного Николая, митрополита Дабробосанського (Сербська Православна Церква) та Преосвященного Василія, єпископа Зворнічко-Тузланського (Сербська Православна Церква) та благословив прийняти до Київської Духовної Академії випускників Духовних Семінарій Сербії.
Священний Синод УПЦ затвердив статути нових нагород Української Православної Церкви, серед яких орден „Різдво Христове” (І та ІІ ступенів), орден Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова (І та ІІ ступенів), медаль Святого рівноапостольного князя Володимира (І та ІІ ступенів) та медаль Преподобних Антонія та Феодосія (І та ІІ ступенів).
За пропозицією Предстоятеля УПЦ „Китаївський пустинницький скит” м. Києва перейменовано у Свято-Троїцький Китаєвський чоловічий монастир.
Священний Синод УПЦ також благословив відкриття нових монастирів: Грушівського Архангела Михаїла жіночого монастиря в с.Грушево Тячівського району Закарпатської області та Свято-Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря в м.Старокостянтинів Хмельницької області.
Священний Синод УПЦ також розглянув інші питання внутрішнього життя Української Православної Церкви.


 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine