ЛАЗАР Митрополит Сімферопольський і Кримський
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події


ЛАЗАР Митрополит Сімферопольський і Кримський

У миру - Ростислав Филипович Швець
Народився 22.04.1939. Тезоіменитство 21 березня
Хіротонія 18.04.1980.
На кафедрі з 1992.

Митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар (Ростислав Пилипович Швець) народився 22 квітня 1939 року в селі Комарин Кременецького району Тернопільської області в селянській родині.

Після закінчення школи став послушником у Свято-Духівському скиті Свято-Успенської Почаївської Лаври, потім — в Успенському Жировицькому монастирі Мінської єпархії.

1957 року вступив до Мінської духовної семінарії.

Протягом 1958-1961 років служив у лавах радянської армії.

1964 року закінчив Одеську духовну семінарію, у 1968 — Ленінградську духовну академію, одержавши вчений ступінь кандидата богословських наук за наукову роботу: "Православно-богословський аналіз інтерпретацій книги пророка Даниїла протестантськими теологами".

З 1968 по 1971 рік навчався в аспірантурі при Московській духовній академії, працював референтом Відділу зовнішніх церковних зносин.

5 березня 1972 року був рукопокладений у сан диякона, а 12 березня — в сан ієрея. Пастирське служіння проходив у Києві — у Покровському жіночому монастирі і Володимирському кафедральному соборі.

1975 року був призначений у клір Аргентинської єпархії, де одночасно виконував обов'язки секретаря архієпископа Аргентинського і Південноамериканського.

З 1978 року — протоієрей.

1 квітня 1980 року прийняв чернечий постриг, а 7 квітня того ж року возведений у сан архімандрита.

Хіротонісаний у єпископа 18 квітня 1980 року і призначений єпископом Аргентинським і Південноамериканським, Патріаршим Екзархом Центральної і Південної Америки.

1985 року возведений у сан архієпископа і призначений керуючим архієреєм Івано-Франківської єпархії. Того ж року знову призначений на Аргентинську кафедру, де служив до 1989 року.

1989 року владика Лазар призначений архієпископом Тернопільським і Кременецьким; у 1991 — Одеським та Ізмаїльським, згодом того ж року — Одеським і Херсонським, а в 1992 — архієпископом Сімферопольським і Кримським.

2000 року возведений у сан митрополита.

 Митрополит Симферопольский и Крымский ЛАЗАРЬ:. «Я в ноги кланяюсь матери моей за то, что она никогда мне не разрешала ложиться спать, не прочитав перед сном ”Отче наш”
 Митрополит Симферопольский и Крымский ЛАЗАРЬ:. "Считаю, что каждый из нас должен действовать в рамках закона, независимо от конфессиональной или национальной принадлежности"
 Митрополит Симферопольский и Крымский ЛАЗАРЬ. "Пребывать в созидании и взаимопонимании"
 СІМФЕРОПОЛЬСЬКА єпархія - преса
 СІМФЕРОПОЛЬСЬКА єпархія
 СІМФЕРОПОЛЬСЬКА єпархія - монастирі


Календар 

Православіє в Україні 

Міжнародні новини 

Login 
 Им'я користувача
 Пароль
 Запомнить меня


Реєстрацiя

 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine