Засідання Священного Синоду
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події


Засідання Священного Синоду

Засідання Священного Синоду

Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до пастви й українського народу з нагоди 60-річчя повернення греко-католиків у лоно Православної Церкви
Шістдесят років тому на першій седмиці Великого посту (8-10 березня 1946 р.) у Львові відбувся Собор духовенства і мирян українських католиків східного обряду (УГКЦ), який прийняв рішення про анулювання постанов уніонального Брестського собору 1596 року, про вихід з-під юрисдикції Римо-Католицької Церкви, повернення до прабатьківської Православної віри і приєднання до Вселенської Східної Православної Церкви. Чим більше часу відділяє нас від Львівського собору 1946 р., тим більш значущими виявляються його доленосні рішення. Висока оцінка постанов Собору випливає з аналізу ідеології, методів, шляхів і наслідків насадження унії.
    
Журнали засідань Священного Синоду Української Православної Церкви від 9 лютого 2006 року
Чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви відбулося у четвер, 9 лютого, у Києво-Печерській Лаврі під головуванням Блаженішого Митрополита Володимира. Цього разу для обговорення найважливіших питань церковного життя у синодальній залі Київської Митрополії зібралися митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар та керуючий справами УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан.
    
Журнали засідань Священного Синоду Української Православної Церкви від 10 листопада 2005 року
В актовому залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.
    
Журнали засідань Священного Синоду Української Православної Церкви від 26 липня 2005 року
У резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Києво-Печерській Лаврі, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.
    
Журнали засідань Священного Синоду Української Православної Церкви від 9 березня 2005 року
9 березня під головуванням Блаженішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Синодальному залі Київської Митрополії, що в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ.
    
Молитва за Україну
З благословення Священного Синоду Української Православної Церкви в храмах УПЦ лунають особливі молитви за збереження миру, спокою та взаємної любові у нашій країні.
    
Засідання Священного Синоду Української Православної Церкви від 28 грудня 2004
28 грудня 2004 року в Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. У роботі Священного Синоду УПЦ взяли участь його постійні члени: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, керуючий справами УПЦ, а також тимчасові члени Священного Синоду: архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Миколай, архієпископ Черкаський і Канівський Софроній, єпископ Полтавський і Кременчуцький Филип.
    
Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до народу України
30.11.2004
Від імені Священного Синоду УПЦ звернення оприлюднив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир:
    
Засідання Священного Синоду від 26 липня 2004 року
ПРЕС-РЕЛІЗ
від 26 липня 2004 року
    
Послання щодо ідентефікаційних номерів
Просимо владу розробити механізм, який би забезпечив можливість відмови від раніше прийнятого ідентифікаційного номера тим віруючим, що не вважають можливим користуватися ним через свої релігійні переконання, надавши їм змогу здійснювати свою господарську діяльність за альтернативною системою обліку (як ті, що взагалі не приймали ідентифікаційні номери).
    
Засідання Священного Синоду12 березня 1998 року.
В заседании Священного Синода Украинской Православной Церкви 12 марта 1998 года под председательством Блаженнейшего Владимира, Митрополита Киевского и всея Украины
    
Засідання Священного Синодувід 17 квітня 2000 року
ПРЕС-РЕЛІЗ
ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
від 17 квітня 2000 року
    

1 2 3

 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine