Інтерв'ю
Предстоятель УПЦ 
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир

 Бiографiя
 Пастирське слово
 Проповіді
 Питання-Вiдповiдь
 Інтерв'ю

Церква 
 Новини
 Історія
 Священний Синод
 Єпископат
 Єпархії
 Монастирі
 Навчальні заклади
 Офіційні видання

Київська єпархія 
 Храми Києва

Наші святині 
 Ікони
 Святі

Фотогалерея 
 Предстоятель
 Події


Пiдроздiли:  Слово Предстоятеля |  Слово пастиря | 
Інтерв'ю

Інтерв'ю

Митрополит Владимир: «Наша жизнь — это борьба с искушениями»
23.11.2005
23 ноября Предстоятель Украинской Православной Церкви Митрополит Владимир (Сабодан) отметил 70-летие. Накануне юбилея он поделился с еженедельником «Аргументы и факты Украина» своими мыслями о вечном и бренном.
    
Митрополит ВЛАДИМИР:. «Люди в кожанках зашли в алтарь. Отец Давид приостановил чтение и обратился ко мне: «Продолжай, сынок, вместо меня читать канон». Больше его никто не видел».
23.11.2005
Я вырос в верующей семье. Отец Маркиан и мать Феодосия — простые крестьяне. В семье было четыре сына: Михаил, Александр, Степан и я, Виктор. Старший Михаил погиб во время войны, Александр умер молодым, Степан живет в Хмельницкой области. Мои родители в то далекое и нелегкое время воспитали во мне веру и любовь к Богу, поэтому с детства я ходил в церковь, прислуживал священнику в алтаре, мечтал о духовной школе. Под влиянием всего этого во мне родилось желание посвятить себя Церкви.
    
Геннадій КИРИНДЯСОВ. «Я не розкольник, шлях мій прямий..»
23.11.2005
Розповідь про предстоятельське служіння Блаженнішого Митрополита Володимира у газеті «Хрещатик».
Мені пощастило познайомитися з владикою Володимиром спекотного липня 1992-го. І тріумфального. Обраний на Харківському архієрейському соборі Митрополитом Київським і всієї України, він без зволікань вирушив із колишньої української столиці в «Єрусалим землі руської». На підступах до нашого міста влада, остерігаючись релігійних міжусобиць, запропонувала Блаженнішому зійти з потяга і пересісти в автомобіль. Рішуча відмова.
    
Блаженніший Митрополит Володимир: «Помісна Церква в Україні вже існує»
Інтерв’ю Предстоятеля Української Православної Церкви Київському бюро Аssociated Press.
    
Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України. "Суспільство, яке принижує старість жебрацтвом та безправністю, не може називатись християнським"
(Інтерв’ю Блаженішого Митрополита Володимира для “Вісника Пенсійного Фонду України”)
    
Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины ВЛАДИМИР. «Церковь, по слову Спасителя, врачует всего человека»
Интервью Предстоятеля Украинской Православной Церкви газете Свято-Кирилловского прихода «Кириллица»
    
Блаженніший Митрополит ВОЛОДИМИР. "Проповідь Євангелія і служіння ближньому - це велика робота, яку веде Свята Церква в усі періоди свого історичного існування"
Я впевнений, що проповідь Євангелія - це велика і в тім числі соціальна робота, яку проводить Свята Церква в усі періоди свого історично існування. На сьогоднішній день є потреба в милосерді та християнській любові. Саме це і сповідує Свята Церква.
    
Блаженнейший Митрополит ВЛАДИМИР. «Харьковский Собор нашел в себе мужество избрать верный канонический путь»
Вопрос о разных церквах, не только далеких от канонических, но и зачастую проповедующих полностью противоположное православию, хотя они и называют себя таковыми.
    
Блаженніший Митрополит ВОЛОДИМИР. "Церквою треба дорожити"
Земна Церква терпить гоніння, але перебуває у спілкуванні і єдності з Церквою Небесною, що має одну Главу - Христа Спасителя.
    
Блаженніший Митрополит ВОЛОДИМИР. "Церква намагається, щоб духом християнства були охоплені
Коли хрестять малих дітей, поручниками за їх вірність Богу стають ті, кого звуть хрещеними батьками. Вони дають обітницю, що візьмуть активну участь у вихованні дітей на засадах християнських принципів.
    

1

 
Киевская Русь
© Українська Православна Церква
Технічна підтримка Global Ukraine